Toimipisteet

Jyväskylä:
Toimipisteemme sijaitsee katutasossa Aren aukion laidalla Ilmarisenkadun puolella.

Kuuloxi Oy
Ilmarisenkatu 4
40100 Jyväskylä
014 618 551
myynti@kuuloxi.fi

Lappeenranta:
Toimipisteemme sijaitsee kauppakeskus Gallerian Kauppakadun puoleisella sivustalla omalla sisäänkäynnillä.

Kuuloxi Oy
Kauppakatu 40
53100 Lappeenranta
050 552 4445
lappeenranta@kuuloxi.fi

Kuuloxi on vuonna 2003 perustettu terveysalan yritys. Pääpaikkamme on Jyväskylässä, toinen liikkeemme sijaitsee Lappeenrannassa. Verkkokauppa palvelee ympäri vuorokauden.

Jyväskylässä sinua palvelevat:


Tommi Sipilä

toimitusjohtaja
050 518 6360
tommi.sipila@kuuloxi.fi


Noora Aivio-Thompson

talouspäällikkö
044 349 5744
noora.aivio-thompson@kuuloxi.fi


Hanna Pirttinen

audionomi, unihoitaja, sairaanhoitaja
hanna.pirttinen@kuuloxi.fi


Henri Honkonen

laboratoriovastaava
henri.honkonen@kuuloxi.fi


Sanna Stranius

laboratoriotyöntekijä
sanna.stranius@kuuloxi.fi

Lappeenrannassa sinua palvelevat:


Niina Aatsinki
audionomi, sairaanhoitaja
niina.aatsinki@kuuloxi.fi


Tuija Kankkunen
audionomi, sairaanhoitaja
tuija.kankkunen@kuuloxi.fi


Jaana Kausniemi
sihteeri
050 552 4445
jaana.kausniemi@kuuloxi.fi

Verkkokauppa

Kuuloxin verkkokaupasta tilaat
kätevästi kuulokojeet, kuulosuojaimet,
korvamonitorit, tarvikkeet ja sopivat paristot.

Start typing and press Enter to search