Toimipisteet

Jyväskylä:
Toimipisteemme sijaitsee katutasossa Aren aukion laidalla Ilmarisenkadun puolella.

Kuuloxi Oy
Ilmarisenkatu 4
40100 Jyväskylä
010 419 6644
myynti@kuuloxi.fi

Avoinna ma-pe
8:00-16:00

Soittoaika ma-pe
9:00-16:00

Lappeenranta:
Toimipisteemme sijaitsee kauppakeskus Gallerian Kauppakadun puoleisella sivustalla omalla sisäänkäynnillä.

Kuuloxi Oy
Kauppakatu 40
53100 Lappeenranta
010 419 6640
lappeenranta@kuuloxi.fi

Avoinna ma-pe
8:00-16:00

Soittoaika ma-pe
9:00-16:00

Helsinki:
Toimipisteemme sijaitsee katutasossa Pohjoisen Rautatienkadun varrella omalla sisäänkäynnillä.

Kuuloxi Oy
Pohjoinen Rautatiekatu 15A
00100 Helsinki
010 419 6641
helsinki@kuuloxi.fi

Avoinna ma-pe
8:00-16:00

Soittoaika ma-pe
9:00-16:00

Tampere:
Toimipisteemme sijaitsee Pellavantorin laidalla, Juicen kirjaston vieressä omalla sisäänkäynnillä.

Kuuloxi Oy
Pellavantori 2 LH4
33100 Tampere
010 419 6642
tampere@kuuloxi.fi

Avoinna ma-pe
8:00-16:00

Soittoaika ma-pe
9:00-16:00

Vantaa:
Toimipisteemme sijaitsee katutasossa Laajaniityntien varrella.

Kuuloxi Oy
Laajaniityntie 2 A
01620 Vantaa
010 419 6643
vantaa@kuuloxi.fi

Avoinna ma-pe
8:00-16:00

Soittoaika ma-pe
9:00-16:00

Porvoo:
Toimipisteemme Lääkärikeskus Fenixin tiloissa (huone 13B)

Kuuloxi Oy
Piispankatu 22
06100 Porvoo
010 419 6645
helsinki@kuuloxi.fi

Avoinna to-pe
Ajanvarauksella

Soittoaika ma-pe
Ajanvarauksella

Kuuloxi on vuonna 2003 perustettu terveysalan yritys. Pääpaikkamme on Jyväskylässä,muut liikkeemme sijaitsevat Lappeenrannassa, Helsingissä ja Tampereella. Verkkokauppa palvelee ympäri vuorokauden.

Jyväskylässä sinua palvelevat:


Tommi Sipilä

toimitusjohtaja
050 518 6360
tommi.sipila@kuuloxi.fi


Noora Aivio-Thompson

talouspäällikkö
044 349 5744
noora.aivio-thompson@kuuloxi.fi

 

 

 

 

 

 


Markku Lällä
operatiivinen johtaja, audionomi
0503098418
markku.lalla@kuuloxi.fi


Henri Honkonen

korvakappalevalmistaja
henri.honkonen@kuuloxi.fi

 

 

 

 

 

 


Sanna Stranius

korvakappalevalmistaja
sanna.stranius@kuuloxi.fi

Lappeenrannassa sinua palvelevat:


Niina Aatsinki
audionomi, sairaanhoitaja
niina.aatsinki@kuuloxi.fi


Jaana Kausniemi
palvelukoordinaattori
050 552 4445
jaana.kausniemi@kuuloxi.fi

Verkkokauppa

Kuuloxin verkkokaupasta tilaat
kätevästi kuulokojeet, kuulosuojaimet,
korvamonitorit, tarvikkeet ja sopivat paristot.

Start typing and press Enter to search